Компанія, яка виготовлятиме українські паспорти, приховує реальних власників

17.12.2019 18:00

Щоб позбутись шлейфу гучних корупційних історій, сумнозвісний ЄДАПС свого часу продали. Утім, лише на папері. А також перейменували. Як купити собі «номінального власника» і заховати свій бізнес? З’ясовувала Христина Кришиха.

Власник «Рітейл Інвестменс 2016 АГ», який є в списку засновників INDUSTRIAL INNOVATION GROUP – такий собі Клод Тарінас Казанобе.

Цьому пану належить ще ряд компаній, і одна з них, власне, займається тим, що надає послуги «номінальних директорів» і «номінальних власників» для різного роду бізнесу.

В листуванні з журналістами «СтопКору» Клод Казанобе погоджується надати нам послуги номінального власника.

Пан Казанобе керує 18 компаніями та надає послуги "номінальних директорів"

«Ми не проти вести з Вами справи, але перед цим нам потрібно більше інформації. Необхідно надіслати на пошту: копію паспорта людини, зацікавленої у послугах, копію Вашого паспорта та вказати діяльність компанії, яку Ви хочете створити у Швейцарії. Вся інформація, звісно, конфіденційна. Ми просто хочемо знати, з ким маємо справу», – йдеться у відповіді бізнесмена.

І найгірше те, що Клоду Казанобе або таким самим, як Клод Казанобе, за подібні послуги нічого не буде.

«Наше законодавство не завжди може до нього добратися. До людини, на якій має бути відповідальність. На жаль, наше законодавство ще не імплементоване до міжнародного. Ми знаходимось лише на шляху у світову спільноту і цим так користуються», – пояснює голова ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» Руслан Соболєв.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини