Журналісти-розслідувачі викрили «родинний підряд» юристів у справі «Херсонбуду»

Збір блатних і шайка жебраків – на засіданні антирейдерського штабу у Херсоні Володимир Сальдо організував справжній цирк, прикриваючись пенсіонерами та місцевими журналістами-провокаторами. Окрім того, до штабу прийшов ще й адвокат, що представляє інтереси підставних осіб, на яких через підроблені документи було перереєстроване майно «Херсонбуду». Хто ж стоїть за цим одіозним юристом? З’ясовувала Альона Середа.

Адвокат Євген Гілін працює в адвокатському об’єднанні «Жованник і партнери», яке і представляє інтереси Сальдо.

Зі свого боку тесть Гіліна, Григорій Смирнов, є головою Херсонського міського суду, який розглядає справу Херсонбуду.
Дружина ж адвоката є нотаріусом, яка й засвідчувала підпис.

Директором цього ж об’єднання є Дмитро Калугін, чия сестра працює державним реєстратором, і саме вона перереєструвала корпоративні права на підставних осіб.

І в цьому ж таки об’єднанні працює дружина судді Гонтаря, котрий скасував арешт майна, яке у висновку змогли привласнити рейдери.

Схема зв'язків у справі "Херсонбуду"

Виявляється, що адвокати забезпечують юридичний супровід рейдерства, сестра вносить зміни в реєстр, а судді-родичі розглядають питання законності змін. Ця корупційна схема забезпечує кругову поруку беззаконня навколо Херсонбуду.

Тож не дивно, що справа пансіонату «Прибой», який є частиною майна будівельної компанії, розглядається в суді за головуванням Смирнова, нагадаємо – тестя адвоката, що захищає рейдерів.

Тягнеться ж справа вже майже два роки під наглядом одного і того ж судді Мусулевського.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини