Журналісти розшукали незадекларовану «хатинку» заступниці Смолія

09.12.2019 15:16

Намагаючись видаватись «білими й пухнастими», представники вітчизняного політикуму часто-густо ховають свої затишні «норки» від українців та НАЗК. Як перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова примудряється водити за ніс громадськість, жити в незадекларованому маєтку та не мати на нього документів? Дивіться у розслідуванні Асі Шевченко.

Катерина Рожкова працює в Нацбанку з 2015 року, а з 2018 стала першим заступником його голови. І все було б добре. Наче й банк не завалився, і країна ще не банкрут. Та щось таки не дає спокою громадськості, яка вже майже місяць мітингує під стінами НБУ. Активісти вимагають зупинити корупцію в головній фінансовій установі країни та звільнити його керівництво. А керівництво відмовчується.

Знімальна група «СтопКору» зафіксувала на відео котедж на столичних Осокорках. Щоранку пані Катерина звідси їздить на роботу.

Котедж пані Катерини на столичних Осокорках

Придивіться, яка краса: берег Дніпра на відстані декількох кроків, чисте повітря, природа... І знову ж таки, здавалось би, зовсім не лакшері палац. Куди там до тих же Чванкіних та Вацаків?

Та є нюанс. Маєтку немає в декларації.

Кому ж насправді належить цей котедж? Адже в реєстрі нерухомого майна на пані Катерині немає такого житла. І вже громадськість вимагає пояснень, пікетуючи незадекларований будинок, і пані Катерина вирішила не мовчати та зізналась: маєток таки її.

«Не знаю, як починався сьогодні ваш день, а мій почався з того, що я не змогла відправити доньку до школи. Причина – на світанку група невідомих людей біля мого дому з гучномовцем та плакатами розбудила та перелякала доньку й сусідів, поливаючи мене та колег із НБУ брудом», – написала Рожкова у своєму Фейсбуці.

Рожкова підтвердила – будинок належить їй Фото: Facebook

От тільки «нірка кролика» виявилась настільки глибокою та виверткою, що навіть знаючи кадастровий номер ділянки, ми все одно не змогли з’ясувати, хто ж офіційно є власником цього котеджу. Чому? Тому що кролик хитрий, як та лисичка.

Адже за документами цей «теремок» не має власника і взагалі не існує. Витяги з реєстру нерухомого майна свідчать: у ділянки нібито немає господаря, а на самій ділянці начебто немає будинку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини