Журналіст “СтопКору” зі Святогірська добиватиметься у суді розслідування справи про перешкоджання професійній діяльності

03.01.2018 21:10

4 січня о 9.00 у міськрайонному суді Слов'янська відбудеться слухання справи за скаргою журналіста "СтопКору" на дії слідчого поліції, який закрив справу за фактом перешкоджання професійній журналістській діяльності.

"Справу закрили 23 листопада 2017 року. Я пропонував суду скасувати постанову про закриття кримінального провадження. Сам інцидент стався ще у січні 2017 року. Справою займався спочатку один слідчий поліції, який п'ять разів відправляв матеріали до прокуратури для оголошення підозри щодо члена виконкому Святогірської міської ради Миколи Присяжного, який брав участь у перешкоджанні професійній журналістській діяльності. Але у прокуратурі не побачили складу злочину.

Після цього справу скерували до іншого слідчого, який через два місяці її закрив. Серед мотивів, через які справа "заглохла", за твердженнями слідчого, є той факт, що Присяжний нібито не знав, що я журналіст. Хоча у мене на шиї висіла прес-карта", – розповів голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Нагадаємо, на керівника Святогірського осередку ГО "Стоп корупції" Володимира Рибалкіна напав член виконавчого комітету Присяжний. У такий спосіб чиновник намагався перешкоджати журналістській діяльності. Інцидент стався на очах міського голови Святогірська Дзюби у його робочому кабінеті.

"Для нас не дивно, що ініціатором провокації став саме Присяжний, колишній член "Партії Регіонів" з чинного резервного списку депутатів до Святогірської міської ради від партії "Наш край". Саме він ще в січні 2014 року закликав Януковича до силового розгону Майдану на сесії Святогірської міськради", – зазначив голова місцевого осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Додамо, що в управлінні НП у Святогірську після нападу на голову місцевого осередку "Стоп корупції" Володимира Рибалкіна відкрили кримінальне провадження за 171 статтею "про перешкоджання професійній журналістській діяльності". Відповідну справу внесли до ЄРДР.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини