Журналіст-розслідувач “СтопКору” Христина Кришиха виступить членом журі на першому всеукраїнському Інвестігатоні – анонс

06.11.2018 17:50

17-18 листопада у Києві відбудеться перший всеукраїнський Інвестігатон проекту WikiInvestigation, на який приїдуть 50 громадських активістів з різних куточків України задля того, щоб упродовж доби провести 10 командних антикорупційних розслідувань. Найкращі команди отримають грошові призи та корисний досвід.

Платформа WikiInvestigation – це простий онлайн-інструмент громадських розслідувань корупції, що забезпечить безперервний діалог між активістами, громадськістю й правоохоронцями в розслідуванні корупційних схем.

В рамках інвестігатону учасники матимуть змогу стати першими користувачами краудсорсингової платформи WikiInvestigation, поспілкуватися з професійними юристами, журналістами й аналітиками, почути цікаві промови від партнерів та багато іншого.

Оскільки ГО "Стоп корупції" є членом партнерської мережі Innovation Development Foundation, що спільно реалізує підтриманий Європейським союзом проект "Сприяння запобіганню корупції за допомогою залучення громадянського активізму на місцевому рівні", на заході у якості журі буде представник "СтопКору" – професійний журналіст-розслідувач Христина Кришиха. Також паралельно із суддівською роллю вона разом з оператором записуватиме "СтопКор в дії" для передачі на українському телеканалі "П'ятий".

Захід стартує о 10:00 за адресою: вулиця Набережно-Хрещатицька, 10А, м. Київ.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини