Журналіст пояснив, як пересічні українці фінансують війну на Сході

13.02.2017 13:58

Олександр Дубинський пояснив, як працює злочинна схема закупівлі Україною вугілля в ОРДО та хто з народних депутатів її прикриває. За його словами, руками простих українців влада утримує ополченців "ЛДНР".

Про це український журналіст написав на своїй сторінці у соцмережі.

Сьогодні, 13 лютого, Дубинський пояснив, що Кабмін, БПП, Народний фронт та депутати, зокрема радикал Олег Ляшко, є противниками блокади торгівлі з ОРДЛО, бо це невигідна для них схема.

"Тому що закупівля вугілля в ОРДО здійснюється не за ринковими цінами, а за формулою Роттердам +, згідно з якою ми платимо за вугілля сепаратистам "как-будто" з Роттердамського порту з перевалкою, фрахтом і ж/д доставкою до місця призначення", – зауважив журналіст.

За його словами, таким чином вартість вугілля стає більшою на 700-1000 грн за тонну. А це в свою чергу піднімає тарифи на оплату тепла для простих українців.

"Перш за все, від компаній ДТЕК Ахметова (який "працює" з урядом, БПП, Ляшком і НФ)", – підкреслив він.

Дубинський роз'яснив, що ОРДЛО може продавати вугілля лише на український ринок. Так, українці, за його словами, "спонсорують" ополченців "ЛДНР". На його думку, так звана формула "Роттердам +" потрібна Гройсману і Ко для "наповнення фонду підкупу парламенту".

"Цілком ймовірно, що знімаючи зайві гроші з населення через завищені тарифи, якісь (дуже зрозумілі) групи у владі оплачують нашим коштом потрібні голосування та утримують від розпаду коаліції, щоб не допустити дострокових виборів і втрату влади", – підсумував він.

Нагадаємо, раніше український депутат Єгор Соболєв заявляв, що на торгівлі з ОРДЛО відмивають гроші. За його словами, це відбувається під прикриттям СБУ.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини