Журналіст “Плюсів” розповів, хто та на що могли записати “плівки Гончарука”

11.02.2020 20:42

"Як на мене, запис було здійснено на телефон когось із присутніх на цій зустрічі. А потім загублено або продано". Про це розповів журналіст програми "Секретні матеріали" каналу "1+1"  Денис Данько. 

За словами журналіста, обшуки у нього вдома працівники СБУ проводили "поверхнево".

Вилучили, зокрема, домашній ноутбук, але не забрали робочий та старі телефони:

"На них же теоретично могли бути докази моєї причетності до цієї справи. Таке вибіркове вилучення девайсів наштовхує на думку, що ці обшуки просто показуха", - повідомив Данько у коментарі Детектор Медіа.

15 січня в мережі опублікували аудіозаписи, де нібито прем'єр Гончарук зізнається, що він "повний профан в економіці" і каже, що у Зеленського "примітивне розуміння економічних процесів" – і йому треба їх пояснювати.

Як повідомляв "Стопкор" раніше, 5 лютого стало відомо про обшуки у приміщенні студії Олександра Дубінського на телеканалі "1+1" за адресою Куренівська, 18 у Києві.

СБУ також провела обшуки у помешканнях трьох співробітників телеканалу "1+1" - журналіста Євгена Куксіна, редактора Дениса Данька та колишнього співробітника Олександра Низовцева.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що записи завантажили в Інтернет з техніки в редакції програми Дубінського "Гроші".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини