“Жоден вирок суду не поверне батькам дітей”– прокурор попросив максимальний термін для Зайцевої та Дронова

07.02.2019 10:34

7 лютого в Харкові в Київському районному суді відбулось засідання у справі смертельної ДТП, в якій загинули 6-ро людей. Прокурор поросив 10 років увязнення для обох фігурантів справи. Таку інформацію передає “Сьогодні”.

Повідомляється, що прокурор Максим Блохін висловив співчуття родичам загиблих і потерпілих, а також детально описав події того вечора згідно з показань обвинувачених і свідків.

Обвинувач поіменно перерахував усіх загиблих і потерпілих, а також зачитав докладний опис діагнозів, які люди отримали в цій страшній аварії. Багато слухачів, які зібралися в суді, в тому числі потерпілі і журналісти, не змогли стримати сліз.

"Не ця судова інстанція, навіть не апеляційна ланка і не Верховний Суд, їх ще чекає суд Божий, на якому доведеться понести відповідальність за все. Як державний обвинувач сьогодні я виступаю не тільки від імені держави і всіх присутніх у залі суду, потерпілих, які вимагають суворого покарання, але і від імені тих, хто вже ніколи не буде поруч зі своїми близькими, тих, кого обвинувачені своїми діями позбавили життя ", – заявив він.

За словами прокурора, "жоден вирок суду, яким би не був строгим, не поверне батькам їхніх дітей і не зменшить горе, яке прийшло до них додому".

"На підставі викладеного прошу суд визнати винними Зайцеву Олену Олегівну і Дронова Геннадія Олексійовича у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 ст.286 Кримінального кодексу України і призначити кожному покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років з позбавленням права водіння транспорту терміном на три роки . Цивільні позови потерпілих задовольнити в повній мірі ", – підкреслив обвинувач.

Нагадаємо, що на минулих судових засіданнях по цій резонансній аварії Олені Зайцевій кілька разів викликали бригаду лікарів швидкої допомоги. При цьому родичі постраждалих запевняли, що в камері підозрювана "ірже, а в суді їй раптово стало зле".

Як повідомлялось раніше, адвокат Дронова вимагав заміни судді в справі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини