«Жоден штраф, накладений Нацрадою за порушення ліцензійних умов, на сьогодні не сплачено», – заступниця голови Нацради

09.07.2019 18:53

Національна рада з питань телерадіомовлення проситиме народних депутатів прискорити внесення до законодавства змін, які дадуть змогу швидше розглядати питання про анулювання ліцензії мовникам.

Про це у своєму коментарі кореспондентам розповіла заступниця голови Нацради Уляна Фещук, передає "Уніан".

Вона зауважила, що досі жоден штраф, накладений Нацрадою на того чи іншого мовника, зокрема й за транслювання забороненого контенту, не сплачений тому, що порушники оскаржують рішення про скасування ліцензії у судах, де позови розглядаються місяцями.

"Ми проситимемо парламент дозволити нам звертатися до суду щодо анулювання ліцензій у випадках, коли мова йде про інформаційну безпеку країни, про заперечення територіальної цілісності, або коли мова йде про повалення конституційного ладу, розпалювання ворожнечі без застосування нині діючої градації – попередження, потім штраф і аж потім - звернення до суду щодо анулювання ліцензії", - роз’яснила детальніше пані Фещук.

Нагадаємо, кілька годин тому Національна рада з питань телерадіомовлення зібралася на засідання щодо подальшої долі телеканалу NewsOne. На засіданні було прийнято рішення про позапланову перевірку каналу.

Читайте також: "Реально порушив – реально заплатиш: із 8 липня водіїв у Києві штрафують за неправильне паркування".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини