«Жоден Огурцов чи Помідоров не виніс би такого рішення, якби не колосальний бюджет», – екс-помічник головного архітектора столиці

14.09.2018 12:36

Змова забудовників або будівельне лобі: впровадження нових будівельних норм гальмують у столичних судах шляхом подання позовів з вимогою їх тимчасового припинення і навіть скасування. По одній з таких справ позитивне для забудовника рішення провів одіозний любитель екзотичного відпочинку – суддя Огурцов.

«У мене політичне запитання. Я задаю його прямо, як кажуть, в обличчя забудовників: чому ви не набралися сміливості подати позови від Київміськбуду, від Інтергалу, від Укрбуду, від крупних забудовників? Чому ви посоромились подати позов? І, звичайно, жоден Огурцов чи Помідоров, будь-який суддя не виніс би такого рішення, якби колосальний бюджет керівництва не стояв за цим позовом. Розумієте?», - коментує ситуацію екс-помічник головного архітектора міста Київ Віктор Глеба.

Проблемне питання розглядали на засіданні уряду 5 вересня. «Ми в судах маємо зараз 5 позовів. Але ми відстоюємо своє право для того, щоб провести реформу і зробити комфортне середовище для наших громадян», - зазначив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Судові процеси за новими правилами тільки розпочалися. І можливо захистити нові будівельні норми вдасться лише за підтримки громадськості. Тож «СтопКор» не полишить цієї теми. Дивіться ексклюзивне розслідування “На трьох китах будівельного лобі”:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X