ЖК «Коник» поза законом: столична влада не може зупинити незаконне будівництво у Голосієві?

22.01.2020 20:45

Я не я і хата не моя. Члени екологічної комісії КМДА, на якій розглядалося питання видобутку піску на річці Коник, не можуть зупинити незаконну діяльність на березі водойми. У компетенції чиновників лише звернутись до правоохоронців. Так столична влада відреагувала на звернення громадських активістів щодо нелегальної діяльності забудовника ЖК «Коник» у Голосіївському районі Києва. Деталі повідомила журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

Фото: СтопКор

«Голова комісії заявив, що протидія цьому правопорушенню – не їхня компетенція, в їхніх повноваженнях лише ініціювання звернення до правоохоронних органів», – передає журналістка.

Фото: СтопКор

Водночас у КП «Благоустрій» готові демонтувати незаконний паркан. Огорожу забудовник встановив на землі комунальної власності, щоб розширити площу будівництва. І цей факт підтвердили будівельники, які проводять на місці підготовчі роботи. Паркан перекриває вільний доступ до берега водойми.

Зазначимо, що забудовник ЖК «Коник» «у чорну» видобував на березі річки Коник пісок. Надра компанія використовує у власних цілях та задля реалізації.

Техніку забудовника арештували.

Голосіївський суд наклав арешт, а сьогодні мала відбутись апеляція. Однак представники забудовника на засідання не з'явились. Суд перенесли на 26 лютого.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини