Живий бар’єр: жителі Сум пішли на відчайдушний крок через дії місцевої влади

02.10.2019 15:53

Сьогодні вранці на одній із залізничних ліній Сум вимушено зупинився рух потягів. Про подію повідомляється на сайті поліції Сумської області

Причиною зупинки стало близько десятка людей, які вийшли на колію. Машиніст приміського потяга "Суми-Смородино", що саме рухався цим шляхом, змушений був зупинитися.

Такою відчайдушною акцією жителі Сум висловлювали протест проти скасування зупинок поїздів на деяких станціях області. За словами мітингувальників, місцева влада пояснює скасування зупинок боргом міста перед "Укрзалізницею". Йдеться про заборгованість компенсації підприємству пільгового проїзду пасажирів-пенсіонерів.

На місце події прибув керівник ГУНП Сумської області та працівники патрульної поліції. Перемовини з правоохоронцями закінчилися тим, що активістам дозволили зайти до вагонів, а потяг зміг продовжити рух.

Наразі поліцейські опитують свідків та учасників конфлікту. За фактом повідомлення громадян розпочато перевірку законності скасування зупинок та з’ясування причини заборгованості.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X