Життя людини за вантажівку з піском – на Київщині піщаний браконьєр наїхав КамАЗом на активіста (ФОТО)

12.06.2019 17:56

12 червня знімальна група "СтопКору" прибула в село Зазим'я, де раніше неодноразово фіксували незаконний видобуток піску. На місці перебувала заповнена вантажівка, водій якої не мав жодних документів і, намагаючись незаконно вивезти пісок, скоїв наїзд на людину. Про це з місця події повідомила журналіст Інна Кучерова.

Водій вантажівки продовжував рухатись просто на активіста

"Ми побачили нетентовану вантажівку, з якої висипався пісок. Можливо, вона була переповнена. Ми зупинили водія, щоб попросити накинути тент. Кермувальник одразу почав грубіянити і в ході розмови виявилось, що в нього жодних документів на вивезення піску немає. Тоді ми сказали, що маємо зателефонувати в поліцію, щоб правоохоронці зафіксували незаконне вивезення копалин. У відповідь водій почав їхати просто на нашого правозахисника, який стояв перед КамАЗом", – розповіла вона.

Знімальна група зафіксувала незаконний вивіз піску

За словами журналістки, стопкорівці поїхали за вантажівкою і в них на очах відбулась передача коштів за вкрадений пісок. Побачивши знову журналістів, водій вдруге скоїв наїзд на правозахисника "Стоп корупції", погрожуючи при цьому фізичною розправою.

Журналісти зафіксували на камеру передачу коштів за нелегальний пісок

"За цими фактами ми викликали представників поліції та написали відповідні заяви. Чекаємо на реакцію", – додала журналістка.

Зазначимо, раніше цього ж дня голова села Зазим'я Людмила Спичак запевнила знімальну групу, що видобутку на точці не відбувається і вона тримає це питання на особистому контролі. Однак журналісти вирішили перевірити правдивість її слів та виявили, що незаконний видобуток усе ще триває.

Раніше ми писали: "Приховане життя королеви Зазим’я Людмили Спичак".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини