Жителі військових містечок на Дніпропетровщині вже 2 місяці потерпають без питної води – подробиці

27.11.2019 16:21

Військові містечка Гвардійське та Черкаське на Дніпропетровщині сколихнув резонансний інцидент – понад два місяці у мешканців відсутня питна вода та порушено процес теплопостачання. Про це голові дніпровського осередку ГО "Стоп корупції" Артему Мирошниченко повідомив мешканець області, майор запасу Валентин Фіногенов.

 

Фото: "Новини Вінниці"

 

У такий спосіб ГО "Стоп корупції" попросили долучитися до розв'язання цього питання, оскільки ситуація нікуди не рухається. Наявність корупційних схем не викликає жодних сумнівів.

"Йдеться про списані на ремонт бюджетні кошти, відкати, лобіювання рішень, відсутність реакції на необхідні обстеження, тощо", – впевнений Фіногенов.

Як мешканець міста Синельникове, він також виявив своє бажання долучитися до лав організації та боротися з корупцією у регіоні.

Нагадаємо, за 4 роки існування проєкту "Стоп корупції" в Україні відкрили 65 регіональних осередків, що вже працюють у найвіддаленіших куточках країни. Координатори організації запрошують всіх небайдужих активістів долучатися до лав армії борців з корупціонерами, яка невпинно росте та зміцнює свої позиції.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини