Жінку оштрафували за продаж кави на 34 тисячі гривень, але вона це оскаржила

25.06.2020 13:50

Втім апеляційний суд вирішив скасувати таке покарання

kafe
Фото: РБК-Україна

"34 000 гривень. Саме стільки могла сплатити власниця кавового кіоску в м. Кіцмань за продаж напою під час карантину. 

Втім, Чернівецький апеляційний суд скасував постанову Кіцманського районного суду Чернівецької області, якою жінку було оштрафовано на суму, що дорівнює 2 тисячам  неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Визнаючи її винуватою у скоєнні адміністративного правопорушення, суд першої інстанції в своєму рішенні зазначив, що вона порушила умови карантину, оскільки не припинила роботу закладу та продовжувала прийом відвідувачів всупереч забороні здійснювати торгівлю.

Жінка оскаржила постанову з підстав недоведеності її вини.

Скасовуючи рішення районного суду, суд апеляційної інстанції посилався на те, що відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України №255 від 11 березня 2020 року зі змінами від 02 квітня 2020 року, торгівля продуктами харчування не підпадала під заборону в разі дотримання санітарних та протиепідемічних заходів",  передає Судова влада України.

За таких обставин, постанова суду першої інстанції була скасована, а провадження по справі закрите за відсутністю в діях особи складу адміністративного правопорушення.

Третього червня президент України Володимир Зеленський із членами своєї команди був у Хмельницькому, де відвідав із місцевими чиновниками кав’ярню та випив там кави, хоча робота кафе на вхід відвідувачів була на той момент ще заборонена (могли відкритися з 5 червня).

Зеленський пообіцяв, що сплатить суму, рівнозначну сумі штрафу за порушення карантину, безвідносно до рішення, яке ухвалить суд.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини