Жертва чи хижак: що насправді відбувається на агрофірмі «Маріампольська»

10.09.2018 17:14

Після виходу незручного для керівництва «Агрофірми Маріампольська» випуску «Стоп Корупції», від директора підприємства – Костянтина Міщаніна надійшли звинувачення у наклепі. Тож знімальна група «СтопКору» знову вирушила на Кіровоградщину, щоб дізнатися думку робітників, а чи дійсно журналісти були не праві?

Спочатку завітали до села Братське, яке занедбало керівництво Маріампольского, а мешканців, які працювали там просто звільнили, щоб не скаржились. «Вони правди не люблять, бо їм люди правду почали в очі казати. В Луганці одна зарплата, а тут іншу платять, хоча такий самий тоннаж, навіть більше перекидають того зерна. Так само зараз дівчата жаліються, вам просто в об'єктив ніхто правди не скаже, бо всі бояться, що завтра залишаться без роботи», - емоційно розповідає колишня працівниця СВК «Агрофірма Маріампольська» Тетяна Тузниченко.

Нагадаємо, екс-працівники агрофірми повідомили, що ніколи не отримували гідної оплати – нібито через збитковість підприємства, при цьому на складах фірми – десятки тисяч тон зерна на мільйони гривень. Проте, як стало відомо «СтопКору», тих, хто не боявся говорити про мізерні зарплати та неефективне управління – просто звільнили.

У Луганці журналісти також зустріли людину, яка теж скаржилась на дії керівництва. Та вже за 10 хвилин після появи команди «СтопКору» у селі, збіглося щонайменше тридцять невідомих, які оточили знімальну групу та звинуватили журналістів у всіх гріхах – нібито це спланована акція з дискредитації агрофірми.

Як розвивалися події – у спеціальному репортажі з Кіровоградщини:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини