Жати, не можна віджати: на Харківщині суд повернув право на врожай законним власникам

21.03.2019 13:35

Успішний аграрний сектор – це не тільки доходи і досягнення окремих приватних підприємств, а й стратегічне питання виживання в будь-якій країні. Днями Господарський суд у Харківській області нарешті визнав право власності на врожай на користь ТОВ «Фермер-Агро» та «Щедрі лани Слобожанщини». Але до яких дій здатні вдатися у відповідь знахабнілі агрорейдери?

Як повідомила адвокат постраждалих компаній Наталія Оріщенко, 4 березня цього Господарський суд в особі судді Хотинця проголосив судове рішення по даній справі, яким повністю задовольнив позовні вимоги ТОВ «Фермер Агро» та ТОВ «Щедрі Лани Слобожанщини». А саме визнав за позивачами та за заявниками право власності як на врожай соняшника 2018 року, так і на майбутній врожай озимої пшениці 2019 року, та відповідно скасував незаконно накладений арешт на цей врожай.

У міру того, як розпалюються пристрасті та з’являються нові подробиці, вже можна судити про корисливі мотиви виконавців, вплив їхніх одіозних заступників та прокручування традиційних схем збагачення.

«Хочу окремо зазначити, що під час усього розгляду цієї справи, наші опоненти ТОВ СП «Добрий господар» всіляко намагалися затягнути цей судовий процес, подавали безліч абсолютно безпідставних навіть безглуздих клопотань, мета яких завести справу подалі від встановлення істини», - додає адвокат ТОВ «Фермер-Агро» та ТОВ «Щедрі лани Слобожанщини» Наталія Оріщенко.

Нагадаємо, як стало відомо, агрорейдерка Анна Камінська разом зі своїми поплічниками з правоохоронних структур безпосередньо обкрадає успішні підприємства, не гребуючи при цьому навіть фіктивними документами, які вона потім представляє у суді. Як правило, подібне можливо лише завдяки певним зв’язкам у судовій владі. Отже, крапку у цій справі поки ставити зарано.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини