Земля Софієнко: віддати не можна залишити

29.01.2019 15:49

Документи прийнято! Головне управління земельних ресурсів КМДА нарешті сприяє ініціативі ветеранів АТО щодо побудови реабілітаційного центру. Наразі триває процедура оформлення дозволу на розробку проектної документації. Цій знаковій події передували місяці затяжної війни з поплічницею екс-міністра Присяжнюка Лесею Софієнко, яка незаконно користується громадською землею на Осокорках.

Нагадаємо, відповідно до публічної кадастрової карти, земля, де побудувала маєток Леся Степанівна, знаходиться у комунальній власності. Тому бійці АТО запропонували повернути землю громаді й створити тут реабілітаційний центр для побратимів.

Однак відповідь Головного управління земельних ресурсів КМДА викликала занепокоєння активістів та ветеранів: «Згідно з даними міського земельного кадастру, вказана Вами на схемі земельна ділянка обліковується за фізичною особою та входить в межі присадибної ділянки фізичної особи».

Невже рейдерка тишком таки привласнила ділянку? Під стінами установи небайдужі активісти влаштували мітинг. І їх одразу запросили на зустріч з Директором департаменту земельних ресурсів Петром Оленичем. Той запевнив – ініціативу ветеранів підтримує обома руками!
Від відписки про те, що земля вже обліковується, у департаменті відхрестилися. Мовляв, розібрались, сталася прикра помилка: «Нам дісталася стара система, колись внесли, що там є користувач такий-то і є домоволодіння. Система не має правової сили як кадастр. Оте речення – це помилка».

Подробиці цього тривалого процесу – у сюжеті Дарії Довженко:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини