Земельні скандали: на Львівщині селяни продовжують рятувати землі від олігарха-загарбника

27.07.2020 19:52

У селищі Славське Львівської області відбулося перше засідання робочої групи, покликаної зупинити свавільну роздачу земельних ділянок олігархові. Про деталі зустрічі та подальший план дій розповів активіст львівського відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" Віктор Палас.

Люди перекрили трасу «Київ-Чоп» через спробу дерибану Карпат. Фото: СтопКор.

Славська ОТГ потрапила в поле зору "СтопКору" через зухвале свавілля голови громади Володимира Беги, який роздаровує земельні ділянки, відібрані у власників шляхом залякування.

Славська громада звернулася за консультацією до львівського осередку ГО "Стоп корупції". За ініціативи наших активістів була створена робоча група, до якої увійшли заступник Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко, голова Сколівської РДА Богдан Янко, депутати Славської селищної ради, юристи та представники громади.

На першому засіданні, окрім нагального  питання відчуження, обговорили питання розмежування земельних ділянок.

"Засідання тривало дві години та виявилося досить емоційним. Представники Славської селищної ради зобов'язалися розглянути усі документи та подані заяви громадян, а також здійснити виїзди на ділянки з метою з'ясування конфлікту розмежування на місцях", — повідомив Віктор Палас.

Зазначимо, що на засіданні був присутній і сам Володимир Бега. Після зустрічі він вдався до образ на адресу активістів та журналістів "СтопКору", але під час особистої зустрічі за дверима кабінету вибачився перед паном Паласом.

Нагадаємо, голова Славської ОТГ подарував 700 га землі власнику корпорації "Галнафтогаз" Віталію Антонову нібито для побудови нового курорту.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини