Земельне шахрайство: справу про захоплення 3 га під Києвом розслідують правоохоронці

На Київщині триває судова баталія за ласий шматок землі. Колишній посадовець Дмитро Лізунов запевняє: ділянку на 3 га під Києвом він нібито отримав законними методами. А адвокат пана Дмитра звинувачує у шахрайстві попередніх власників землі. Утім, торговий дім «Купецький двір» розповідає про те, що ділянку нахабно «віджали» за допомогою підкупленого держреєстратора. Що відбувається з цією землею зараз і як ситуацію пояснює сама реєстратор? Дізнавалася Марія Гураль.

У березні 2021 року Києво-Святошинський районний суд накладає арешт на землі. При цьому наприкінці квітня, попри постанову суду, пан Дмитро укладає договір про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови з ТОВ «Е 100», власником та керівником якої сам же і є.

Щодо угоди адвокат пана Лізунова Ігор Мєстєчкін зазначає: його клієнт начебто мав на це всі законні підстави та вчинив так заради спрощення організації будівництва.

Mestechkin
Ігор Мєстечкін Фото: СтопКор

Наразі суперечку розглядає суд. А паралельно з цим за справу взялись і правоохоронні органи.

«Цікаво виходить: Дмитро Лізунов запевняє, що чесно придбав землю, але при цьому вчиняє з нею сумнівні дії. Віталій Опольський також стверджує, що законно отримав ділянку, але при цьому разом із нотаріусом фігурує в такій же спірній справі щодо нерухомого майна. Поставити крапку в цій історії може ще один важливий фігурант – Рудик Юлія Ігорівна, реєстратор Крюківщинської сільради Києво-Святошинського району. Саме вона зіграла одну з ключових ролей, адже внесла зміни до відомостей про керівника та засновників ТОВ Торговий дім "Купецький двір"», – розповідає журналістка.

Kradizhka_Zemli_3
Фото: скриншот

Наша знімальна група вирушила додому до пані Юлії. Але двері репортерам там ніхто не відчинив. Тож команда «СтопКору» попрямувала за місцем її роботи. Наразі жінка працює адміністратором у центрі надання послуг Білогородської сільради. Але й там застати її не вдалося. А наступного дня журналістам повідомили, що пані Юлія – вже у відпустці.

«Дивний збіг: одразу після візиту медійників Юлія Ігорівна прямує на відпочинок. До речі, у травні 2020 року Міністерство юстиції анулювало їй доступ до державних реєстрів. А отже, судячи з цього, вона, схоже, здійснила не одну сумнівну реєстраційну дію», – резюмує Марія.

Тож залишається сподіватися, що правоохоронні органи доведуть справу до кінця, а винні будуть покарані. Ми продовжимо уважно стежити за цією історією, тому підписуйтесь на наш канал, аби не пропустити нові розслідування.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини