Зеленський заявив про потік біженців з Білорусі

23.09.2020 17:20

При найгіршому розвитку ситуації в Білорусі з країни масово почнуть тікати люди. Таку думку в інтерв'ю словацькому виданню "Hospod'arske noviny" висловив Володимир Зеленський, передає Офіс президента.

Bilorus
Фото: zn.ua

Гарант зазначив, що політичні події впливають на економіку і соціальну сферу країни. У свою чергу, криза в Білорусі відбивається на сусідніх державах і Європі в цілому.

"Ми бачимо, що виникла найбільша політична криза за всі роки незалежності Білорусі. Вона також пов'язана з економічною і соціальною кризами, які вже назріли. Якщо продовжиться негативний сценарій, це буде означати, що сотні тисяч біженців хлинуть з Білорусі до країн Європи", - зазначив президент, передає "Думская".

Зеленський також підкреслив, що Білорусі необхідні повторні вибори по прозору систему. На його думку, це буде найкращим способом подолання кризи.

"Якщо кандидати впевнені в перемозі, то чи не будуть остерігатися ще одних виборів. Саме так повинна діяти влада, яка не боїться свого народу. З громадою треба вибудувати діалог, а насильства уникати. Це показник того, як уряд дбає про свій народ", - вважає лідер України.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Мінську пройшла інавгурація президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X