Зеленський вважає, що у Саакашвілі є потенціал, – Офіс президента

Президент Володимир Зеленський вважає, що у експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі є потенціал для підтримки уряду України, і запропонував йому поділитися своїми ідеями з Кабміном і ВРУ.

Фото: ВладТайм

Про це повідомили в прес-службі Офісу президента.

"Президент України Володимир Зеленський зустрівся з експрезидентом Грузії Міхеілом Саакашвілі і поспілкувався про його бачення можливої ​​допомоги в розвитку України. Міхеіл Саакашвілі відомий на міжнародній арені і вже показав досвід успішного впровадження реформ.

Президент Зеленський вважає, що у пана Саакашвілі є потенціал для підтримки уряду України, і запропонував йому поділитися своїм баченням і розробками з урядом і парламентом України", - зазначили в ОП.

Передає "Українська правда" з посиланням на ЗМІ.

Дослівно ОП: "Президент України Володимир Зеленський зустрівся з експрезидентом Грузії Міхеілом Саакашвілі і поспілкувався про його бачення можливої ​​допомоги в розвитку України. Міхеіл Саакашвілі відомий на міжнародній арені і вже показав досвід успішного впровадження реформ.

Президент Зеленський вважає, що у пана Саакашвілі є потенціал для підтримки уряду України, і запропонував йому поділитися своїм баченням і розробками з урядом і парламентом України".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, журналіст заявив, що нардеп Тищенко планує балотуватись у мери Києва.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини