Зеленський: Вони загинули за квиток у майбутнє для нас, для своїх дітей та онуків

08.05.2021 19:35

Світові лідери мають показувати, що людство вивчило урок Другої світової війни 1939-1945 років назавжди і ніколи не допустить подібного. Як передає "Укрінформ", про це Президент Володимир Зеленський сказав у відеозверненні, оприлюдненому у Facebook.

Zelenskii
Фото: скріншот

"Сьогодні весь світ та всі світові лідери мають показувати, що людство вивчило урок 1939-1945 років назавжди. Усвідомлює наслідки війни й не допустить подібного ніколи знову", - сказав Зеленський.

Він вважає, що настав час поставити крапку в цьому питанні й у практичному плані довести відданість гаслу "Ніколи знову".

"Чи не настав час людству змінити формулювання й говорити не «Друга світова війна», а «Друга й остання світова війна»? Не давати шансу та ймовірності нової війни навіть на вербальному рівні. Наповнити мільйони шкільних підручників з історії, наукових досліджень, мільйони романів та фільмів мантрою про неможливість повторення війни у майбутньому. Світ має сказати: "У 1939-1945 роках тривала остання світова війна", - додав Президент.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Одесі СБУ викрила агітаторів і ботоферму, які пропагували сепаратизм.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини