Зеленський вніс у ВРУ законопроєкт про зміну відповідальності за брехню при декларуванні

27.11.2020 14:45

Президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну раду законопроєкт №4434 про відповідальність за неправдиве електронне декларування.

Zelenskyj
Фото: Офіс президента

Про це пише РБК-Україна.

Останній етап проходження документу - переданий на розгляд керівництву.

Закон пропонує виключити статтю 3661 Кримінального кодексу. Кодекс хочуть доповнити новою статтею 366"Декларування недостовірної інформації".

У цій статті передбачається, що за таке правопорушення загрожує кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Пропонується окремо визначити у статті 3663 ККУ кримінальну відповідальність за неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Раніше представник президента в Конституційному суді України, нардеп Федір Веніславський анонсував, що в Раду на цьому тижні внесуть новий законопроєкт про відповідальність за брехню в електронних деклараціях.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Раді прийняли рішення по розв’язанню кризи з Конституційним судом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини