Зеленський спонукав Тимошенко піти в опозицію

25.01.2020 22:28

Нардеп, лідер фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко після виборів просила в Офісу президента призначити її людей на керівні посади. Їй відмовили, і вона пішла в радикальну опозицію.

Про це повідомив журналіст, народний депутат VIII скликання Сергій Лещенко у Telegram-каналі.

"Коли після перемоги Володимира Зеленського вона вийшла на Банкову з пропозицією пустити її у владу, то просила для своїх людей три посади: Державне агентство України з управління зоною відчуження, Державну продовольчо-зернову компанію України та... Бердянський порт", – написав Лещенко, передає "ZIK".

Він відзначив, що Юлії Тимошенко відмовили, і вона пішла в радикальну опозицію.

"Підсумок: Тимошенко не прийняли у владу, посади вона не отримала, пішла в радикальну опозицію, а порт готуватимуть для передачі в концесію", - резюмував журналіст.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський прокоментував перехід Юлії Тимошенко в опозицію, заявивши що "раз на п'ять років Юлія Тимошенко йде в опозицію до чинного президента, імітуючи "турботу про народ". Також глава держави зазначив, що лідер "Батьківщини" принесла список своїх людей для призначення на посади, але їй відмовили.

Згодом, лідер партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко відповіла президенту України Володимиру Зеленському на звинувачення про "солодкі посади" і завила, що чекає його на корпоративах зі своїм піаніно.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X