Зеленський розповів, за що готовий заплатити штраф

04.06.2020 12:24

Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий заплатити штраф, якщо його дії визнають порушенням правил карантину. 

Напередодні у соцмережах кепкували з фотографії, на якій президент п’є каву в одному з закладів Хмельницького в оточенні чиновників. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко був присутній при цьому. Усі присутні були без захисних масок чи респіраторів.

Заклади харчування можуть обслуговувати клієнтів не лише на відкритому повітрі з 5 червня.

"Я готовий віддати штраф, якщо я щось порушив…. Мені сказали, запросили, я зайшов – усе там перевірили", - сказав Зеленський у відповідь журналістці у Хмельницькій області після обговорення планів щодо ремонту доріг та аеропорту

"Ми вчора йшли по вулиці, хотіли взяти кави до себе. Ресторатори, як і інший бізнес, хочуть відкритися раніше, – вони звернулися до нас: дивіться, ми вже готові виконувати ваші норма. Ми просто зайшли перевірити", - додав Віктор Ляшко.

"Було все дотримано так, як прописано в наших нормах. Я сидів подалі, контролював.

Подивилися, чи все буде працювати, оскільки ми всі переживаємо: динаміка захворюваності в нас не зменшується,  вона стабільна. Тому переживає президент, переживаю я… Не розглядайте це як порушення карантину, а подивіться як на інспекцію як будуть працювати заклади буквально вже з завтрашнього дня", - пояснив головний санлікар.

На запитання, чи приїде президент до Хмельницького 1 вересня, Зеленський відповів: "У мене ж теж маленький хлопчик, із ним треба домовитися". Але зазначив, що "школи будуть працювати".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X