“Ми не можемо втратити нашу армію”, — Зеленський про наступ на Донбас

Президент Володимир Зеленський вважає, що не можна силою відбивати Донбас від окупантів РФ. На його думку, Україна не може втрачати армію.

Zelensʹkyy
Зеленський виключає наступ на Донбасі Фото: скріншот

Про це глава держави заявив під час пресмарафону.

"Вважаю, що політичні сили, які говорять, що нам сьогодні потрібно йти війною, мені здається, точно не думають про нашу армію. Кудись йти ми зараз не будемо. Я вважаю, що люди-перш за все. Ми не можемо втратити всю нашу армію... Це сьогодні неможливо", - зазначив президент.

Володимир Зеленський також розповів, що у 2022 році контрактникам планують збільшити зарплатню, аби не втратити людей та їхню мотивацію.

Пресконференція президента України Володимира Зеленського:

  • 26 листопада о 12:00 розпочався пресмарафон Володимира Зеленського, присвячений екватору його каденції. До участі акредитували представників 30 ЗМІ, кожен із яких матиме змогу поставити по 1 питанню Президентові.
  • Під час пресмарафону Зеленський заявив, що 1-2 грудня в Україні планували державний переворот. Участь у фінансуванні бере Рінат Ахметов.
  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що екскерівник Головного управління розвідки Міноборони України Василь Бурба — авантюрист та аферист.
  •  Зеленський заявив, що ще не вирішив, чи піде на другий термін. Це залежатиме від того, як до нього ставитимуться люди.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини