Зеленський привітав українців з Днем Гідності та Свободи (відео) 

Президент України Володимир Зеленський 21 листопада привітав українці з Днем Гідності та Свободи. Саме у цей день 8 років тому у Києві почалася Революція Гідності. 

Zelenskii
Президент України Володимир Зеленський Фото: Офіс президента

Володимир Зеленський записав відеозвернення та привітав українців з Днем Гідності та Свободи. У своєму привітанні він заявив, що “ми прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий народ. Непереможний. Саме тому, що ми маємо гідність”. 

Також він додав, що для українця “втрата свободи – це втрата честі. Втрата честі – це втрата серця. Втрата серця – це втрата душі. А втрата душі для нас – це втрата життя. Тому ми готові боротися ціною власного життя”. 

Зазначимо, 21 листопада 2013 року, після призупинення процесу підписання угоди про асоціацію з ЄС, у Києві розпочалися протести проти влади тодішнього президента України Віктора Януковича. Це свято відзначається з листопада 2014 року. 

Як повідомляв “СтопКор” раніше, президент Зеленський у своєму відеозверненні назвав переміщення військ РФ уздовж кордонів і збільшення їх концентрації психологічним тиском на Україну. Він також додав, що українська армія готова дати відсіч.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини