Зеленський: повномасштабна війна з Росією можлива

Президент України Володимир Зеленський 10 вересня на форумі YES Brainstorming 2021 заявив, що існує ймовірність повномасштабної війни з Росією.

Zelenskiy na forumi Yes
Виступ Зеленського на форумі YES Фото: скриншот

«Якщо буде потужна ескалація з боку Росії — це найстрашніше, що може бути. На жаль, така вірогідність є», — сказав Зеленський на виступі у межах форуму Ялтинської європейської стратегії у форматі «YES Brainstorming 2021» у Києві.

За словами Зеленського, якщо Кремль піде на такий крок — це буде його трагічною помилкою, і дружнього ставлення України до Росії та Білорусі вже не буде ніколи.

Разом із тим, Президент України має намір зустрітися з Путіним і провести розмову «не декларативно», як це було у Парижі на перемовинах Нормандської четвірки, а «більш предметно», заявив Зеленський на форумі.

Нагадаємо:

  • В Україні стартував форум нового формату Yes Brainstorming, що є майданчиком для дискусій українських і світових лідерів думок.
  • Офіційну частину форуму «Ялтинська європейська стратегія» (Yes) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука відкрив Президент України Володимир Зеленський
  • Цьогоріч на захід з'їхалися майже 100 учасників із 20 країн, передусім це посадовці, дипломати та чиновники.
  • Серед українських провідних політиків помітили й ексміністра Арсена Авакова та колишніх прем’єр-міністрів України Арсенія Яценюка та Володимира Гройсмана.

Як повідомляв «СтопКор» два роки тому, Зеленський на форумі YES анонсував новий обмін полоненими з Росією.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини