Зеленський поговорив телефоном із президентом Швейцарії

25.03.2020 19:44

Володимир Зеленський та президент Швейцарії Симонетта Соммаруга обговорили виробництво в Україні апаратів штучної вентиляції легень.

Президент України Володимир Зеленський поговорив телефоном із президентом Швейцарії Симонеттою Соммаругою. Сторони наголосили на важливості міжнародної координації зусиль щодо боротьби з коронавірусом та запобігання негативним наслідкам його поширення. Особливо відзначено необхідність надання соціальної допомоги населенню та підтримки національних економік.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента на офіційному порталі.

«Володимир Зеленський високо оцінив вжиті швейцарською стороною кроки для забезпечення можливостей евакуації громадян України та Швейцарії, які побажали повернутися додому», — ідеться в повідомленні.

Також зазначається, що Президент України подякував президенту Швейцарії за підготовку гуманітарного вантажу для потреб лікарень на сході України, попри складну епідемічну ситуацію у Швейцарії. Сторони також обговорили можливості підтримки ініціативи українських та швейцарських компаній про налагодження в Україні виробництва апаратів штучної вентиляції легень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X