Зеленський подав у Раду законопроєкт про відтермінування касових апаратів для ФОПів 

30.11.2020 13:02

Президент України Володимир Зеленський подав законопроєкт про відтермінування касових апаратів та зниження розміру штрафу для ФОПів. Повідомляється, що це було зроблено через карантин.

Zelenskiy
Фото: РБК-Україна

Про це пише РБК-Україна.

Відповідний законопроєкт №4439 зареєстрований у парламенті.

Законопроєктом пропонується:

  • відтермінувати з 1 квітня 2021 року до 1 січня 2022 року обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для фізичних осіб - підприємців, які є платниками єдиного податку другої - четвертої груп.
  • скасувати механізм компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення порядку проведення розрахункових операцій частини суми штрафів;
  • скасувати штрафні санкції за невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті РРО, та за відсутність попереднього програмування товарів в РРО (ПРРО);
  • подовжити на рік (до 1 січня 2022 року) застосування понижених розмірів штрафів за порушення окремих вимог закону щодо використання програмних реєстраторів розрахункових операцій.
  • запровадити поняття "дистанційні послуги" та передбачити незастосування РРО (ПРРО) під час надання дистанційних послуг, розрахунки за які здійснюються виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

Як зазначається в пояснювальній записці до проєкту, через запровадження карантинних обмежень для боротьби з COVID-19 виникла необхідність відтермінування та уточнення окремих положень законів про впровадження РРО.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, спікер Верховної ради України Дмитро Разумков повідомив, що на цьому тижні розглядати проєкт державного бюджету на 2021 рік не будуть через те, що він надійшов у парламент дуже пізно.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини