zelenskiy oleksand semenovich

Зеленський Олександр Семенович


Зеленський Олександр Семенович

Український вчений у галузі автоматизації геолого-маркшейдерського забезпечення в гірничій справі. Доктор технічних наук, професор. Від 1995 року завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій Криворізького економічного інституту. Батько чинного Президента України — Володимира Зеленського.

Вік: 73 роки

Біографія:

Народився 23 грудня 1947 року у Кривому Розі. 1972-го закінчив з відзнакою електротехнічний факультет Криворізького гірничорудного інституту.

1983 року захистив кандидатську дисертацію за темою «Автоматизований підрахунок запасів залізорудних родовищ в АСУ кар'єром» у спеціалізованій вченій раді Московського гірничого інституту зі спеціальності «Маркшейдерія».

2003 року захистив докторську дисертацію за темою «Методологічні основи маркшейдерського забезпечення планування та обліку видобутку в інформаційній системі управління рудним кар'єром» у спеціалізованій вченій раді Національного гірничого університету зі спеціальності «Маркшейдерія».

Наукова діяльність:

Маркшейдерія, руднична геологія, розробка програмного забезпечення, моделювання родовищ та кар'єрів, розробка інформаційних систем геолого-маркшейдерського забезпечення при плануванні та управлінні гірничими роботами на гірничо-збагачувальних комбінатах.

З 1995 року — завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Криворізький Національний університет». Кафедра, яка випускає за спеціальністю «Програмне забезпечення систем». Є членом спеціалізованої вченої ради у ДВНЗ «Національний гірничий університет» (м. Дніпро) та спеціалізованої вченої ради у Криворізькому національному університеті. Має 140 публікацій, співавтор 4 монографій, постійно бере участь у міжнародних конференціях.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!