Зеленський готовий вакцинуватися від COVID-19 у прямому ефірі 

Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу на форумі “Україна 30” заявив про готовність вакцинуватися від COVID-19 у прямому ефірі, передає УП.

Screenshot_2020-02-25 zelenskiy-1 webp (Изображение WEBP, 578 × 383 пикселов)
Фото: ОПУ

"Буду обов’язково вакцинуватись. Вважаю, що одразу вакцинуватись – я готовий одразу – але кажуть, що все ж таки… ну…не те, що кажуть, я і сам так вважаю, що це не дуже правильно, якщо перша частина у нас буде (там трішечки більше за 100 тисяч для наших медиків, які контактні з COVID-хворими) – я б не брав, чесно кажучи, цю першу вакцину. Але готовий, якщо треба продемонструвати", - розповів Зеленський.

На уточнення журналіста, чи готовий він зробити щеплення у прямому ефірі, Зеленський відповів: "Готовий, як завгодно".

Він додав, що "точно буде вакцинуватись з військовими як верховний головнокомандувач, який це повинен робити". За словами Зеленського, це буде на другому етапі вакцинації, як тільки Україна отримає мільйон вакцин.

На запитання, якою вакциною він робитиме щеплення, президент відповів, що тією, яка буде першою.

За його словами, першою в Україні буде  Pfizer – 200 тисяч для медиків, а потім мільйон "скоріше за все Astra Zeneka".

Зеленський також додав, що наразі влада веде прямі переговори з країнами, які Україні будуть віддавати свої надлишки вакцини. Зокрема, з цього питання є контакти з Польщею.

Він також додав, що планує вакцинувати і своїх батьків, "коли буде доступна вакцина, щоб ніхто нічого не подумав", бо "це важливо показати, що ми не боїмося вакцинувати і своїх батьків".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Рада схвалила запуск вакцинації від коронавірусу в Україні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини