Зеленського просять відкрити школи

На сайті Офісу президента зареєстрували електронну петицію, якою закликають Володимира Зеленського заборонити в Україні дистанційне навчання школярів. У петиції йдеться про те, що така форма навчання призводить до "морального зубожіння" дітей

Фото: uk.etcetera.media

"Підтримую петицію про заборону дистанційного навчання дітей, а повернути до навчання в школі. Так як дистанційне навчання не дає такої якості навчання, як в школі може дати вчитель, а лише призводить до "морального зубожіння" наших дітей", - йдеться у петиції.

Петицію зареєстрували 22 червня, за цей час під нею підписалися понад 500 осіб. Для того, аби президент розглянув звернення, необхідно 25 тисяч підписів. Для того щоб їх зібрати залишилося є 92 дні.

Нагадаємо, школярів, як і студентів, перевели на дистанційне навчання в рамках карантину, оголошеного в березні по всій країні через поширення коронавірусу. 6 квітня стартував проект Всеукраїнська школа онлайн, в рамках якого в ефірах українських телеканалів викладалися 11 шкільних дисциплін. Протягом двох місяців проект набрав 15,6 млн переглядів на YouTube-каналі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини