Зеленський заявив, що вдячний Богу за те, що його сім’ю лікує не Уляна Супрун

Президент України Володимир Зеленський вдячний Богу за те, що в його родини є свій лікар і це не в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Про це він сказав у ранковому ефірі телеканалу “1+1”, передає “Уніан”.

На питання, якби у нього була можливість формувати уряд, то кого би він залишив, Зеленський відповів: "Це провокація, а не питання. Чесно кажучи, я не знаю їх дуже близько, це не моя команда, ми не пройшли якийсь тривалий час роботи. Я впевнений, що там є професіонали, тому уряд і залишається зараз працювати. Я думаю, що за ці 2 місяці, до нових виборів, за 2,5 місяці до створення нового уряду, ми познайомимося ближче, і я зрозумію, хто з цих людей дійсно спроможний зробити щось нове для України. Бо тут не кроки треба (робити), тут – стрибки".

Коментуючи конкретно названих журналістом міністрів, зокрема, в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, президент зазначив: "Супрун? Ну, по-різному до неї ставляться. Ви ж знаєте, як її називають? Слава Богу, у мене є інший лікар, у моєї сім'ї".

Читайте також: "Нова прес-секретар Зеленського Юлія Мендель втрапила в скандал і “посварилася” з американськими ЗМІ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини