Зеленський: “Я не зобов’язаний декларувати вілли за 3,5 млн євро”

29.03.2019 11:57

Штаб кандидата в президенти України Володимира Зеленського прокоментував інформацію щодо "приховування майна" при декларуванні.

Кандидат на пост глави України шоумен Володимир Зеленський повинен, згідно із законодавством, задекларувати ті компанії, якими він володіє, що начебто було зроблено, згідно із заявою. Інформацію надає прес-центр штабу, передає "Діалог.UA".

Беручи до уваги той факт, що Зеленський не працює на державній службі, він може не вносити в декларацію інформацію про нерухомість, власником якої є компанія, заснована ним. При цьому наголошується, що цю компанію Володимир Зеленський вніс до декларації, слідуючи з чинним законодавством.

"Фейк! За три дні до виборів президента України Володимира Зеленського намагаються дискредитувати. У ЗМІ запущена чергова хвиля фейків по "приховуванню майна" Володимиром Зеленським при декларуванні", – відзначили в заяві.

Відомо, що журналісти програми "Слідство.Інфо" випустили матеріал, в якому йдеться про те, що кандидатом на пост глави України Володимиром Зеленським не була задекларована 15-кімнатна вілла, розташована на узбережжі італійського курорту Форте-дей-Мармі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини