Зеленський пояснив, чому позбувся львівського губернатора

Обвалення даху в Олеському замку: на початку січня цього року буревій став фатальним для історичної будівлі через незадовільну роботу комунальних служб області. І це попри те, що передостанній губернатор Львівської області Маркіян Мальський, призначений Володимиром Зеленським влітку 2019-го, презентував себе саме як господарника.

«З мого боку ви не побачите політичних дій. Я прийшов сюди керувати областю і займатись господаркою», – заявив він у своїй промові.

Маркіян Мальський Фото: Depo Львів

Як видно, з керуванням Мальський не впорався, тому вже 26 грудня голова держави звільнив губернатора з займаної посади. Своє рішення гарант анонсував ще за два дні до підписання відповідного указу, у прямому ефірі під час засідання Ради розвитку громад та територій.

Зеленський зауважив, що звільнив Львівського обласного голову через відсутність жодних результатів його роботи.

Сам Мальський поскаржився на те, що на його каденцію буцімто припало чимало випробувань:

«З командою професіоналів у Києві та Львові, з якими ми встигли спрацюватись, неохоче розлучатись… Однак душа моя по-справжньому лежить до іншого та і вдалося реалізувати чимало задуманого й дати старт багатьом новим процесам, які, вірю, вже скоро реалізуються», – зазначив пан Маркіян у своєму пості у соціальній мережі.

Читайте більше про це: Журналісти з’ясували, за що Зеленський звільнив львівського губернатора

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини