Зеленський дав обіцянку закінчити війну на Донбасі з однією умовою (відео)

10.10.2019 11:54

У четвер, 10 жовтня, в Києві на пресмарафоні Kyiv Food Market з Президентом України Володимиром Зеленським глава держави назвав журналістам головну мету свого перебування на високому посту.

Президент Зеленський публічно пообіцяв завершити війну з Росією на Донбасі, відповідаючи на одне із запитань ЗМІ в рамках прес-марафону Kyiv Food Market 10 жовтня, пише Діалог.UA.

"Коли мене обирали президентом, я хочу нагадати, якого Зеленського обирало суспільство – президента, який припинить війну, тому саме такий Зеленський залишається, і я завжди буду таким. Я така людина!" – констатував глава держави.

Також Зеленський акцентував увагу на одній з найбільших проблем і помилок, яку допустила влада після початку війни на Донбасі.

"Головна помилка була в тому, коли багато хто приїхав з окупованої частини, а ми як влада не забезпечили їх місцем проживання, роботою", – зазначив президент, підкресливши, що попередня влада, а саме, команда Петра Порошенка нібито "займалася політикою і війною".

"Чому я сказав, що винна влада? Пояснюю. Влада не може всього ... Влада не забезпечила. Влада займалася", – різко додав Зеленський.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X