«Зелені чоловічки» Роя, які напали на знімальну групу, були добре підготовлені, – журналіст

17.10.2020 10:30

Люди у зеленій формі, без жодних опізнавальних знаків, які напали на знімальну групу проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції», були до цього добре підготовлені. Таку думку висловив учасник подій Максим Томілов, на якого депутат Дніпропетровської облради Володимир Рой намагався наїхати своїм автомобілем Audi Q8.

Roy
Група осіб напала на журналістів на Дніпропетровщині Фото: СтопКор.

«Десь через 15 хвилин після приїзда до Роя його брата та помічників, під'їхав автомобіль Renault Duster білого кольору, з якого і вибігла та сама охорона, яка 12 жовтня біля незаконного паркану виштовхувала нас разом зі слідчим з місця подій. На відео з камер спостереження видно, що це люди спеціально для цього підготовлені. Вони забрали відеокамеру нашого оператора, поклали його обличчям просто в підлогу, забрали особисті речі – особистий телефон, документи, гаманець, вивернули всі кишені. Також в нашого журналіста забрали телефон, мікрофон. У перехожого, який підійшов до нас запитати взагалі що відбувається, також забрали телефон. Після цього всі автівки разом з Роєм покинули місце події і буквально через 10 хвилин приїхали представники поліції», – розповів він.

Tomilov
Максима Томілова Рой намагався збити автівкою Фото: СтопКор

Як повідомляв «СтопКор» раніше, 14 жовтня на Дніпропетровщині стався зухвалий напад на знімальну групу проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції». «Зелені чоловічки» депутата Дніпропетровської облради та бізнесмена Володимира Роя сильно побили медійників та відібрали в них техніку та особисті речі, які їм досі не повернули.

В результаті поліція Синельніковського району порушила кримінальне провадження за ст. 171 ККУ «Перешкоджання законній професійній діяльності журналісті». У свою чергу, юристи проєкту вбачають більш доречною тут ст. 345/1 «Погроза або насильство щодо журналіста». Був поданий відповідний запит на перекваліфікацію справи.

Повне відео з брифінгу:

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини