Зелені чоловічки Сбербанку: банк з країни-агресора атакує український бізнес

02.01.2019 10:41

Анексія Криму та війна на Донбасі… уже п’ятий рік поспіль Україна бореться з зовнішнім агресором. Насправді – це тільки частина війни, адже ворог є і всередині держави. «СтопКор» довідався про те, як російська установа фактично віджимає бізнес в самому серці України.

Понад півсотні працівників заводу «Росинка» вийшли на вулицю з акцією протесту і перекрили перехрестя доріг біля підприємства. Таким чином вони хочуть привернути увагу місцевої влади до своєї проблеми.

«Ми вийшли на вулицю для того, щоб нас побачили, для того, щоб захистити своє підприємство і робочі місця», - розповідає працівниця заводу «Росинка» пані Валентина.

Люди стверджують, що на завод здійснювалась рейдерська атака, ініціатором якої був «Сбербанк Росії».

І вони бояться, що вона невдовзі може повторитися.

«Людей хочуть залишити без зарплати і роботи, а діти залишаться без дотацій сім'ї, без подарунків на Новий Рік. Ми хочемо звернути увагу керівництва нашої країни до того, що неможна дати можливість банкам реально розорити завод. Прикро стає за те, що людей за людей не вважають», - наголошує працівник підприємства Валентин Войтенко.

Чим насправді зацікавило це підприємство російський банк та чи має він підстави для його захоплення? Дивіться про це у сюжеті Лілії Ткачук:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини