Зелена “Патріотика”: мешканці Осокорків отримають комфортне житло і зекономлять на “комуналці”

10.06.2019 18:54

Протягом багатьох років хаотична забудова столичного Лівого берега шкодить розвитку інфраструктури та забирає останні зелені ділянки у районі. Натомість місцеві мешканці вимагають очищення озер та збільшення кількості парків. Як сучасні будівельні технології, насамперед так зване "зелене" будівництво, здатні змінити ситуацію – з'ясовував Артем Поліковський.

Опитування місцевих жителів проводили недарма,  адже невдовзі на Осокорках має з'явитися новий житловий комплекс "Патріотика на озерах", який зводиться за принципами "зеленого", або як ще кажуть, екологічного будівництва. Найбільш очевидний і зрозумілий принцип такого будівництва – ресурсозбереження, тобто скорочення витрат на комунальні послуги для мешканців при підвищенні комфорту.

Як зауважила начальник служби зі зв'язків з громадськістю банку "Аркада" Людмила Горіцька, забудовник взяв на себе соціальне зобов'язання будувати в рамках зеленого будівництва, тож власне будівництво буде не суто комерційним, а й спрямованим на єднання природи й людини.

Голова архітектурно-конструкторського бюро Микола Волохов наголосив, що під облаштування території передбачено більшу ділянку, ніж власне під забудову.

Нагадаємо, невдовзі тут планується зведення нового житлового масиву з допомогою залучених банком "Аркада" від інвесторів коштів. Хоча псевдоактивісти та місцеві керманичі намагаються в штучний спосіб блокувати будівництво, воно не зупиняється, адже має всі законні для того підстави.

"Ми інвестували кошти в законну забудову, у забудовника є всі дозвільні документи. Але наша Київська міська рада на чолі з паном Кличком робить все, щоб завадити цьому будівництву", – наголошує інвестор Павло Сидоренко.

Журналісти "СтопКору" надіслали запит до столичної мерії щодо розвитку зеленого будівництва: чи передбачене фінансування на альтернативні джерела енергії та розвиток цієї галузі?

Наша редакція чекає на відповідь та  продовжує спостерігати за ситуацією навколо будівництва нового житлового масиву на столичних Осокорках. 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X