«Здавав пляшки та заробив на квартиру»: «інвестори» столичного ЖК не змогли пояснити, чому протестують (відео)

13 липня у Києві біля Північного апеляційного господарського суду відбулась акція протесту проти будівництва ЖК «Голосіївський». Частина «інвесторів», які вийшли з плакатами, не змогли назвати суму, яку «вклали» у будівництво або пояснити, проти чого протестують. Інформацію з місця події передає кореспондент «СтопКору».

zhk golosiivskiy protest 1
Фото: СтопКор

Зокрема, на питання, скільки було заплачено за квартиру в ЖК «Голосіївський», один із активістів сказав, що наразі не бажає говорити.

«Після того вони нам повідомили: щоб заробити на квартиру — здавали пляшки. При цьому кілька за хвилин до того "інвестори" не змогли сказати, що тут роблять взагалі».

За словами депутата Київради Ігоря Мірошниченка, «люди з обличчями "аватарів" стверджують, що вони є інвесторами».

«Реальних інвесторів у компанії "Інтергал-Буд" у ЖК "Голосіївський" немає. Тому що тут заборонено виконання будівельних робіт, а земельна ділянка призначена під обслуговування Інституту водних проблем і меліорації НАН. Злочинці, які передали її Зубику під будівництво ЖК, будуть нести кримінальну відповідальність», – наголосив він.

Зазначимо, люди стояли під судом із плакатами з написами «Зупиніть рейдерство», «Науковці мають право на квартиру» та «Шантажисти, геть від ЖК "Голосіївський"».

zhk golosiivskiy protest 1
Фото: СтопКор

Довідково:

Сьогодні о 10:30 мало відбутися засідання в Північному апеляційному господарському суді, де оскаржується рішення Київради щодо виділення землі Академії аграрних наук під будівництво всупереч столичному генплану.

Громада виступає проти незаконного будівництва. Також прийшли «активісти», які виступають за забудову, утім, за словами кореспондента «СтопКору», «самі не розуміють взагалі, що тут роблять».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини