Збрехав – плати: нові правила штрафування готелів

18.07.2018 13:38

Столичним готелям, які встановлюють собі зірки, не маючи на те юридичних підстав, загрожує штраф у розмірі до 5% доходу від реалізації послуг за останній звітний рік. Про це УНН повідомили у відповідь на запит у Київському обласному територіальному відділені АМКУ.

З огляду на те, що ринок надання готельних послуг у Києві є конкурентним, поширення такої інформації може надати суб’єктам господарювання неправомірні переваги у конкуренції”, — пояснили у територіальному відділенні АМКУ.

Нагадаємо, низка територіальних відділень Антимонопольного комітету розпочала розслідування щодо самовільного надання собі зірок готелями у низці туристичних міст України.

Під час проведення дослідження (щодо підвищення цін на період фіналу Ліги Чемпіонів, — ред.) відділення виявило, що низка суб’єктів господарювання, які надають готельні послуги у м. Києві, поширюють неправдиву інформацію про встановлення готелям категорій (зірок). Порушникам загрожує штраф у розмірі до 5% доходу (виручки) від реалізації послуг за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф”, — розповіли у територіальному відділенні АМКУ.

Зокрема, наразі розглядаються справи щодо двох готелів, власниками яких є ТОВ “Євтрохотелсістем” та ТОВ “Готель “Старо”, за фактами розміщення ними на фасадах та на сайтах неправдивої інформації про встановлення категорій (зірок).

Як уточнили антимонопольники, наразі проводиться дослідження щодо поширення аналогічної неправдивої інформації іншими готелями.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини