З’їзд “Слуги народу” на території КНУ був незаконним, — студпарламент

21.09.2020 11:51

Студентський парламент Київського національного університету імені Тараса Шевченка заявив, що проведення зборів “Слуги народу” на території університету - порушення норм чинного законодавства України. Також вони додають, що засуджують будь-яку політичну агітацію на території закладів освіти. 

photo_2020-09-21_10-16-42
Фото: Слуга народу

Про це повідомляє Радіо Свобода. 

У своїй заяві орган студентського самоврядування висловив занепокоєння «залученням університету до участі в акції політичної партії, що на даний момент, 20 вересня 2020 року, проводиться на території головного корпусу».

Згідно з листом студпарламенту, ця акція порушує закон України «Про освіту», згідно з якою політичні партії та їхні члени не мають права втручатися в роботу закладів, а також заборонено функціонування будь-яких політичних об’єднань у закладах освіти. Також студенти вважають, що збори суперечать листу Міністерства освіти і науки «Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти» від 14 вересня.

«СПУ вбачає у публічному заході, що проводиться політичною партією «Слуга народу» на території Університету порушення норм чинного законодавства України, та наголошує на недопустимості таких заходів також і з міркувань шкоди для репутації Університету. СПУ засуджує будь-які акції політичного характеру, в тому числі політичну агітацію на території Університету, а також використання назви Київського національного університету імені Тараса Шевченка для задоволення політичних інтересів», – заявляють студенти.

На думку студпарламенту, не має значення, чи збори проводилися в будівлі КНУ, чи на його території. СПУ заявляє, що «вважає себе зобов’язаним зайняти активну позицію та дізнатися усі подробиці щодо ситуації, що склалася».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X