Збитків на 15 мільйонів – на Харківщині затримали правоохоронців, які покривали озброєну злочинну банду

11.04.2019 13:42

За час своєї “діяльності” учасники злочинного угрупування нажились на суму в понад 15 мільйонів гривень. Серед "заслуг" банди – обкрадені інкасаторські авто та замовне вбивство. Про це повідомляє прес-служба поліції Харківської області.

Діяли зловмисники на території як Харківської області, так й інших областей України, зокрема Полтавській та Київській.

"Після перевірки показань затриманих осіб, а також шляхом здійснення слідчих дій та проведення обшуків в місцях проживання зловмисників встановлено, що учасники угрупування з метою нападу на інкасаторські автомобілі та окремих громадян України створили озброєну банду, до участі в якій залучили не менше 10 осіб. Члени групи орудували на території кількох регіонів України протягом 2013-2019 років", – повідомили в поліції.

Тривалий час злочини вказаної групи залишались нерозкритими у зв’язку із тим, що до її складу входили працівники певних правоохоронних структур, які сприяли діяльності зухвалих зловмисників. Одному із членів банди з числа правоохоронців повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Чоловікові загрожує до 15 років позбавлення волі.

Під час слідства також доведено причетність вказаних осіб до замаху на замовне умисне вбивство головного лікаря Київського клінічного госпіталю ветеранів війни. Усі обставини вчинення злочинів на даний момент встановлюються.

Правоохоронці також встановили, що під час здійснення нападів злодії завжди використовували зброю та вибухівку.

П’ять осіб з числа членів злочинної групи затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання запобіжних заходів.

Читайте також: “Не треба плекати надії на диво” – Назар Холодницький про корупцію, вибори та справу “Укроборонпрому”.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини