Збільшення товарообігу з ОАЕ: Зеленський провів зустріч з спадкоємним принцом Абу-Дабі

14.02.2021 12:59

Президент України Володимир Зеленський обговорив зі спадкоємним принцом Абу-Дабі збільшення товарообігу між Україною та Об'єднаними Арабськими Еміратами в кілька разів, повідомляється на сайті глави Української держави. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Zelenskii i Abu-Dabi
Фото: ОПУ

"На сьогодні ми маємо вивести на новий рівень наші економічні відносини. Наші народи мають багато контактів, більш дружніми та теплими мають бути й економічні контакти. Впевнений, що ми разом можемо розробити сучасні великі проекти", - наголосив Зеленський.

Під час зустрічі, яка відбулася в рамках дводенного офіційного візиту президента України в ОАЕ, було зазначено, що обидві країни мають потенціал, щоб у найближчі п'ять років збільшити товарообіг в кілька разів.

Сторони детально зупинилися на питанні продовольчої безпеки. Зеленський відзначив, що Україна й надалі залишатиметься надійним постачальником і гарантом продовольчої безпеки не лише ОАЕ, а й інших країн регіону.

"Існують усі можливості для інтенсифікації агроінвестицій в Україну та збільшення таким чином експорту української аграрної продукції у десятки разів", - йдеться в повідомленні.

Також учасники зустрічі обговорили питання співпраці у сферах енергетики та інфраструктури, військово-технічне співробітництво та зупинилися на реалізованих спільних проектах.

Сторони розглянули і проблематику протидії поширенню коронавірусу та мінімізації негативного впливу пандемії. Зеленський подякував шейху за надану Україні гуманітарну допомогу для боротьби з Covid-19 і домовився про подальшу співпрацю в цій сфері.

За результатами зустрічі було підписано низку двосторонніх документів.

Зеленський перебуває з офіційним візитом в ОАЕ 14-15 лютого.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Зеленський із дружиною здійснює офіційний візит до ОАЕ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини