“Заявимо права на російську мову!” – Зеленський “відхрестився” від члена команди Харебіна

19.04.2019 10:49

Кандидат в президенти Володимир Зеленський не хоче працювати з Олександром Харебіним, який виступав за повернення спадщини Радянського Союзу в Україну.

Про це він повідомив в ефірі українського телеканалу.

В ефірі програми "Право на владу" він сказав, що не знає, чи є ця людина експертом з медіа, оскільки своїх фахівців в штабі вистачає.

"Я жодної години, жодної хвилини не працював під час усіх наших засідань з паном Харебіним. Пояснюю. За цей час у нас побувала величезна кількість експертів. Це правда. Зараз деяких немає, деякі є. Не буду називати прізвища", – зазначив Зеленський.

За словами кандидата, у нього відкритий офіс, в який часто заходять деякі експерти. Вони пропонували допомогу команді Зеленського.

"Цей список мені незрозумілий. Значить, це була якась помилка. Всіх утверджую я. У нашому остаточному списку цієї людини не могло бути. Я з ним ні про що не говорив. Пане Харебін, Ви сказали, експерт з медіа? Може бути помилка нашого штабу, корона з голови не впаде – треба вибачатися. Нам, команді "Кварталу", не потрібні фахівці в медіа. Вони у нас є", – резюмував Зеленський.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини