Завдяки журналістам дорогу, на якій загинув Кузьма Скрябін, нарешті відремонтують

12,7 км пекла для водіїв – дорогу Новоганнівка-Лозуватка поблизу Кривого Рогу місцеві вже давно змушені об’їжджати полями. Адже ями тут – буквально по коліно. Ще у 2015 році Герой України Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін) закликав чиновників звернути на неї увагу. Але, як виявилося, у Дніпропетровській ОДА навіть не знали про цей проблемний маршрут.

Skryabin
Ілюстрація: СтопКор

Нагадаємо, соліст гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області внаслідок зіткнення позашляховика Toyota Sequoia, за кермом якого перебував співак, і молоковоза. Кузьменко повертався з Кривого Рогу, де напередодні його гурт дав концерт. У фатальній ДТП постраждали також дві жінки — пасажирки автівки Скрябіна та молоковоза відповідно.

Як виглядає сумнозвісна траса зараз, на власні очі побачили журналісти «СтопКору»: ями по коліно, які під час дощу наповнюються брудною водою, й майже повністю відсутній асфальт.

dorogi
Фото: скриншот

Дивіться відео повністю на Facebook

До речі, буквально за 5-6 кілометрів від цієї ділянки якраз проводять ремонт у рамках президентського проєкту «Велике будівництво». А ще неподалік – місцевий аеропорт. Який, до слова, має статус міжнародного. Однак жахливого стану цієї дороги чиновники вже багато років чомусь ніби не помічають.

Представники «СтопКору» намагалися зустрітись із керівниками профільного департаменту Дніпропетровської ОДА, але марно. Згодом медійникам вдалося поспілкуватися телефоном із заступником директора департаменту ЖКГ та будівництва Володимиром Верхотурцевим. Як з’ясувалося під час розмови, посадовець узагалі не чув про цю дорогу, і з її приводу досі начебто не надходило жодних звернень! Неабияким відкриттям для чиновника стало й те, що саме на цій ділянці траси 6 років тому загинув Кузьма Скрябін.

Лише після звернення «СтопКору» керівництво департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації пообіцяло провести інспекцію дороги та розпочати капітальний ремонт.

На перевірку запросять і журналістів «СтопКору». Тому чекайте на нові факти й подробиці незабаром.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини