Завдяки активістам “СтопКору” мер Вишгорода дав вказівку прибрати незаконне сміттєзвалище

11.10.2018 14:21

У четвер, 11 жовтня, на виїзній комісії з питань щодо сміттєзвалища з ртутними лампами у Вишгороді мер міста Момот зобов'язав орендатора території прибрати небезпечне сміття.

Про це повідомили правозахисники "Стоп Корупції".

У заході також взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Свистун та начальник Вишгородського районного управління Держпродспоживслужби Юрій Ротаєнко.

Було вирішено, що до кінця жовтня територія має бути очищена від сміття, інакше мерія міста подасть позов до суду на компанію попереднього орендатора. Надалі запланували винести цю земельну ділянку на розгляд сесії задля її подальшої передачі під промислову зону. Таким чином, відповідатиме за неї новий власник чи користувач.

Додамо, що за день до приїзду комісії ртутні лампи були вивезені з території.

Щодо сміттєзвалища на протилежній стороні біля гаражного кооперативу "Автомобіліст", то його керівнику мають виписати адміністративний штраф, який частково покриє вартість прибирання території. Також земля, на якій немає споруд, може бути передана в використання під гаражі бійцям АТО.

Запланували й спорудження бетонної огорожі задля того, щоб запобігти в'їзду стороннього транспорту.

Щоправда, всі ці питання можна вирішити лише на сесії міської ради, тож мер Вишгорода пообіцяв, що найближчим часом вони з'являться на порядку денному.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини