Завантажили 13 автомобілів – на Київщині поліція вилучила 5 тонн “чорнухи” від кандидата в нардепи (ВІДЕО)

18.07.2019 17:31

18 липня в місті Кагарлик Київської області, правоохоронці вилучили 5 тисяч кілограмів агітаційної продукції кандидата в народні депутати Олександра Жукотанського, а також – “чорні” агітаційні матеріали, що мали дезінформувати населення про кандидата від політичної партії “Слуга Народу” Анну Скороход. Про це повідомили в штабі партії “Слуга народу” в Переяслав-Хмельницькому.

Продукцію виявили під час обшуків компанії «Агрофорт», що входить в холдинг МХП (Миронівський хлібопродукт), директор якого балотується в 93 мажоритарному окрузі.

Як розповіла в коментарі “СтопКору” кандидат в народні депутати в 93 окрузі Анна Скороход, серед агітматеріалів були газети, в яких йшлося що вона коханка – мажоритарника Олександра Онищенка.

“Це не перша “чорнуха” на мене, це вже третя газета, раніше були інші. Я з гумором до цього ставлюсь, але не розумію, навіщо стільки коштів витрачати та підставляти людей”, – сказала вона.

Крім того, у вилученій партії були матеріали з неправдивою інформацією, які представляли технічних кандидатів під егідою "Слуги народу".

“Були там і матеріали, в яких вказано, що кандидат Герман Борисенко, працівник МХП, йде від партії “Слуга народу”, але це неправда: він самовисуванець, технічний кандидат Жукотанського. У свою чергу, він єдиний кандидат, який мав скласти нам конкуренцію. Хоче наздогнати у такий спосіб 12 відстоків розриву”, – зазначила Скороход.

За інформацією “СтопКору”, обшуки проводились близько 4-ї ранку. Усього було вивезено 13 легкових автомобілів продукції, серед якої також були матеріали з кандидатом Олегом Донченко, зі стилістикою президенстської партії. Наразі юридичний департамент “Слуги народу” має намір вжити відповідних заходів. Підготовка триває.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Раніше ми писали: "Представників ОБСЄ зацікавила фейкова газета, яку розповсюджують на Житомирщині (ФОТО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X